Právě hraje:
Bude hrát:
RUNAWAYS, GIRLSCHOOL nebo CRUCIFIELD BARBARA
33%
34%
33%
 

Počet hlasů: 67
 
 ROCK GALERIE
8.narozeniny RockRádia na jihu i západě 8.narozeniny RockRádia na jihu i západě
3.1.17
RockRádio oslavilo v prosinci osmej slušnej ro(c)k. Oslava proběhla samozřejmě přímo 1. prosince v našem vysílání RockRádia. Ale slavili jsme i 2. prosince v plzeňské Šeříkovce, kam nám přijela popřát kapela Harlej. A poslední oslava byla 3. prosince na náměstí v Českých Budějovicích s Romanem Dragounem a kapelou Mustang Blues Ride. Tady máte pár fotek, jak to vypadalo.
Fotogalerie ZDE
8.narozeniny RockRádia 8.narozeniny RockRádia
22.11.16
RockRádio letos slaví už osmej slušnej ro(c)k. Oslava proběhne samozřejmě přímo 1. prosince v našem vysílání RockRádia. Ale slavili jsme už 12. listopadu v Písku v Divadle Pod Čarou s kapelama Plexis a Apple Juice. Další oslava byla 18. listopadu v Jindřichově Hradci s kapelama Arakain a Dymytry, které se tu zastavily v rámci svého Tour. Tady máte pár momentek.
Fotogalerie ZDE
Tlustá Berta a Imodium ve studiu RR Tlustá Berta a Imodium ve studiu RR
22.11.16
I na podzim jsme si k nám pozvali do studia RokRádia slušný rockery. Ondra si s nima pěkně pokecal, kluci se podělili o novinky a aktuální dění v kapelách. No a tady máte pár fotek přímo z místa činu.
Fotogalerie ZDE
Dragster Eurogames 2016 Dragster Eurogames 2016
16.6.16
I letos na začátku června proběhla na letišti v Bechyni tahle ojedinělá akce. Na místě nechyběli závodníci s rychlými vozy, naše krásný hostesky ani slušnej rock. RockRádio bylo u toho. Jestli vy ne, tak se mrkněte jaké skvosty byly tentokrát k vidění.
Fotogalerie ZDE
Mustang sprinty 2016 Mustang sprinty 2016
10.6.16
Jo s jarem všichni vyvádějí bujné oře ze stáje, a tak v květnu se proběhli i mustangové. A to na letišti v Tchořovicích u Blatné. Jestli jste neviděli tuhle parádní jízdu, máme pro vás pár momentek z místa dění.
Fotogalerie ZDE
dalších 5 >>