Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 149
 
 ROCK GALERIE
Dragster Eurogames 2016 Dragster Eurogames 2016
16.6.16
I letos na začátku června proběhla na letišti v Bechyni tahle ojedinělá akce. Na místě nechyběli závodníci s rychlými vozy, naše krásný hostesky ani slušnej rock. RockRádio bylo u toho. Jestli vy ne, tak se mrkněte jaké skvosty byly tentokrát k vidění.
Fotogalerie ZDE
Mustang sprinty 2016 Mustang sprinty 2016
10.6.16
Jo s jarem všichni vyvádějí bujné oře ze stáje, a tak v květnu se proběhli i mustangové. A to na letišti v Tchořovicích u Blatné. Jestli jste neviděli tuhle parádní jízdu, máme pro vás pár momentek z místa dění.
Fotogalerie ZDE
Rockem proti rakovině 2016 Rockem proti rakovině 2016
6.6.16
V půlce května proběhl v Ražicích tenhle slušnej fesťák. Nejenom, že jste si mohli užít slušnej rock dosytosti, ale přispět i na dobrou věc. Jestli jste to prošvihli, tak se mrkněte, jak to vypadlo, ať příště víte, kam vyrazit na slušnou akci.
Fotogalerie ZDE
Prague Conspiracy a Iné Kafe ve studiu RR Prague Conspiracy a Iné Kafe ve studiu RR
2.6.16
Obě kapely nás navštívily v květnu. Luboš si s nima pěkně pokecal, kluci i holky se podělili o novinky a aktuální dění v kapelách. No a tady máte pár fotek přímo z místa činu.
Fotogalerie ZDE
Vítězné fotky #ToNechces 2016 Vítězné fotky #ToNechces 2016
15.4.16
Ale ano, chtěli jste a tak jste poslali. V rámci našeho štědrého března ve stylu #ToNechces. Tady máte vítězný fotky svých průšvihů, nehod a věcí, který prostě nechcete.
Fotogalerie ZDE
dalších 5 >>