Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 510
 
 ROCK GALERIE
Majáles 2017 v Ústí nad Labem Majáles 2017 v Ústí nad Labem
5.5.17
Se začátkem května přichází i doba májových slavností. No a Majáles proběhl i v Ústí nad Labem. RockRádio bylo samozřejmě u toho. Nechyběly slušný kapely a ani naše krásný rockový hostesky, který pro vás nachystaly slušný samolepky. Tady máte malý ohlídnutí.
Fotogalerie ZDE
Majáles 2017 v Plzni Majáles 2017 v Plzni
28.4.17
Na konci dubna se konal i majestátní Majáles v Plzni. RockRádio bylo samozřejmě u toho. Nechyběly slušný kapely a ani naše krásný rockový hostesky, který pro vás nachystaly slušný balancování. Jak to vypadalo, se mrkněte sami.
Fotogalerie ZDE
8.narozeniny RockRádia na jihu i západě 8.narozeniny RockRádia na jihu i západě
3.1.17
RockRádio oslavilo v prosinci osmej slušnej ro(c)k. Oslava proběhla samozřejmě přímo 1. prosince v našem vysílání RockRádia. Ale slavili jsme i 2. prosince v plzeňské Šeříkovce, kam nám přijela popřát kapela Harlej. A poslední oslava byla 3. prosince na náměstí v Českých Budějovicích s Romanem Dragounem a kapelou Mustang Blues Ride. Tady máte pár fotek, jak to vypadalo.
Fotogalerie ZDE
8.narozeniny RockRádia 8.narozeniny RockRádia
22.11.16
RockRádio letos slaví už osmej slušnej ro(c)k. Oslava proběhne samozřejmě přímo 1. prosince v našem vysílání RockRádia. Ale slavili jsme už 12. listopadu v Písku v Divadle Pod Čarou s kapelama Plexis a Apple Juice. Další oslava byla 18. listopadu v Jindřichově Hradci s kapelama Arakain a Dymytry, které se tu zastavily v rámci svého Tour. Tady máte pár momentek.
Fotogalerie ZDE
Tlustá Berta a Imodium ve studiu RR Tlustá Berta a Imodium ve studiu RR
22.11.16
I na podzim jsme si k nám pozvali do studia RokRádia slušný rockery. Ondra si s nima pěkně pokecal, kluci se podělili o novinky a aktuální dění v kapelách. No a tady máte pár fotek přímo z místa činu.
Fotogalerie ZDE
dalších 5 >>