Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 560
 
 ROCK GALERIE
8.narozeniny RockRádia 8.narozeniny RockRádia
22.11.16
RockRádio letos slaví už osmej slušnej ro(c)k. Oslava proběhne samozřejmě přímo 1. prosince v našem vysílání RockRádia. Ale slavili jsme už 12. listopadu v Písku v Divadle Pod Čarou s kapelama Plexis a Apple Juice. Další oslava byla 18. listopadu v Jindřichově Hradci s kapelama Arakain a Dymytry, které se tu zastavily v rámci svého Tour. Tady máte pár momentek.
Fotogalerie ZDE
Tlustá Berta a Imodium ve studiu RR Tlustá Berta a Imodium ve studiu RR
22.11.16
I na podzim jsme si k nám pozvali do studia RokRádia slušný rockery. Ondra si s nima pěkně pokecal, kluci se podělili o novinky a aktuální dění v kapelách. No a tady máte pár fotek přímo z místa činu.
Fotogalerie ZDE
Dragster Eurogames 2016 Dragster Eurogames 2016
16.6.16
I letos na začátku června proběhla na letišti v Bechyni tahle ojedinělá akce. Na místě nechyběli závodníci s rychlými vozy, naše krásný hostesky ani slušnej rock. RockRádio bylo u toho. Jestli vy ne, tak se mrkněte jaké skvosty byly tentokrát k vidění.
Fotogalerie ZDE
Mustang sprinty 2016 Mustang sprinty 2016
10.6.16
Jo s jarem všichni vyvádějí bujné oře ze stáje, a tak v květnu se proběhli i mustangové. A to na letišti v Tchořovicích u Blatné. Jestli jste neviděli tuhle parádní jízdu, máme pro vás pár momentek z místa dění.
Fotogalerie ZDE
Rockem proti rakovině 2016 Rockem proti rakovině 2016
6.6.16
V půlce května proběhl v Ražicích tenhle slušnej fesťák. Nejenom, že jste si mohli užít slušnej rock dosytosti, ale přispět i na dobrou věc. Jestli jste to prošvihli, tak se mrkněte, jak to vypadlo, ať příště víte, kam vyrazit na slušnou akci.
Fotogalerie ZDE
dalších 5 >>