Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 161
 
 ROCK GALERIE
Vítězné fotky #ToNechces 2016 Vítězné fotky #ToNechces 2016
15.4.16
Ale ano, chtěli jste a tak jste poslali. V rámci našeho štědrého března ve stylu #ToNechces. Tady máte vítězný fotky svých průšvihů, nehod a věcí, který prostě nechcete.
Fotogalerie ZDE
Uriah Heep v Plzni Uriah Heep v Plzni
7.4.16
Je to tak, tahle legendární kapela dorazila koncem března v rámci svého turné i do Plzně. že to byl slušnej koncert, o tom není pochyb a řada z vás včetně RockRádia se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Pro ty, co u toho nebyli, tu máme pár momentek.
Fotogalerie ZDE
7.narozeniny RockRádia
16.12.15
RockRádio letos slaví už sedmej slušnej ro(c)k. 1. prosince byla oslava přímo v rádiu, ale už 20. listopadu jsme velkolepě slavili v Plzni a 4. prosince v Českých Budějovicích. Nechyběli naši moderátoři, slušný hostesky, Kočky ro(c)ku 2015 a samozřejmě a hlavně slušná muzika. Popřát nám přišli Vilda Čok, Radim Hladík, Visací zámek, Žlutej pes, UDG i Deep Purple South Bohemia revival. Koukněte.
Fotogalerie ZDE
Visací zámek a DeadEnd festival v Budějovicích Visací zámek a DeadEnd festival v Budějovicích
15.12.15
V listopadu proběhly v Českých Budějovicích tyhle dvě slušný akce, na kterých se RockRádio podílelo jak jinak než s láskou a radostí. Proto vám přinášíme pár záběrů na památku pro rockovou i punkovou rodinu.
Fotogalerie ZDE
Nazareth, Apocalyptica a Deep Purple u nás Nazareth, Apocalyptica a Deep Purple u nás
15.12.15
Jo letošní podzim byl v Česku rockově úrodnej. V rámci svých turné k nám dorazily takové hvězdy jako Nazareth, Apocalyptica i Deep Purple. RockRádio u toho samozřejmě nemohlo chybět a tady máte takovou malou ochutnávku z těhle opravdu slušných koncertů.
Fotogalerie ZDE
dalších 5 >>